Webzin zve na kulturu

Inspirace

Pravidelné folkové večery Trifot Open Mic v Praze 13

Redakce | 1.9.2018

Folková scéna Trifot Open Mic v Praze 13

Folková scéna Trifot Open Mic v Praze 13

Trifot Open Mic je folková scéna v Praze 13 - Nových Butovicích, která pořádá pravidelné hudební večery. Nyní v září zahájila druhý ročník a zve tak všechny příznivce na další sérii kvalitních kulturních večerů. Novinkou je větší zapojení diváků do děje. Kromě slosování vstupenek a dárků od partnerů dostanou diváci možnost vybrat z každého večera dvojici vystupujících a jednoho náhradníka. Ti se pak představí v závěru sezóny v červnovém programu s názvem To nejlepší z Trifotu. Jeviště je přitom otevřené pro každého, kdo chce představit svou tvorbu.

Místem konání je, jak název napovídá, restaurace Trifot v Praze - Nových Butovicích. Druhý zářijový pátek se můžete těšit na první pestrou sestavu vystupujících. Z blízka i z dáli přijedou písničkáři Pavel Klimt (Ústí nad Labem), Erdela Teriérová (Děčín), Matěj Kroutil (Děčín), Martin Hejnák (Kladno), Petr Brousil (Praha), Will Eiffel (Ústí nad Labem), Jindřich Kubánek (Most). Na závěr vystoupí zpěvačka a kytaristka Markéta Zdeňková, vítězka Tais Awards & Harvest Prize v různých kategoriích.úp>

Další termíny konání večerů jsou 9. listopadu a 7. prosince 2018.

Za organizací koncertů Trifot Open Mic stojí Produkční skupina Slávka Maděry. V rámci koncertů vždy vystoupí 6 písničkářů nebo menších hudebních skupin. Jeviště je otevřené i pro další zájemce, kteří zde mohou představit svou tvorbu. Závěr večera bude tradičně hudební lahůdkou v podobě speciálně vybraného hosta.

Více informací o programu, organizaci i možnosti nákupu vstupenek najdete na infolk.cz.na předchozí stránkuDobré tipy